М’який контейнер (МКР), Біг-Бег (Big Bag) або поліпропіленовий мішок для сипучих продуктів – це промисловий контейнер, виготовлений з гнучкого матеріалу, який призначений для зберігання і транспортування сухих сипучих продуктів (таких як пісок, добрива, щебінь, цукор, гранульований пластик тощо).

Біг Беги найчастіше роблять з поліпропіленової або поліамідної (капронової) тканини, з ущільненою основою або без, з покриттям або без. Стандартний розмір м’якого контейнера – 90х90 см, висота – від 90 см до 200 см, але параметри можуть і відрізнятися в залежності від мети їх подальшого використання і умов експлуатації. Форму МКР найчастіше має циліндричну або паралеліпіпедну. Вантажопідйомність тари Біг Бег становить від 500 до 2000 кг, але існують і більш об’ємні (до 3000 кг).

Завдяки своїй пропускній здатності, а також низької вартості і тривалого терміну служби, м’який контейнер Біг Бег є найбільш економічно вигідним видом тари, який підходить не тільки для транспортування, але і для тимчасового зберігання сипучих вантажів. Біг Беги можуть мати різні розміри, моделі, щільність тканини, фактор безпеки в залежності від потреб замовника.