Перший прототип контейнерів м’якого типу був вироблений в Японії компанією Taiyo Kogyo Сo (1919 р). Це були вироби невеликої вантажопідйомності та обсягу, в них, як правило, перевозили сипучі вантажі залізницею.

Потім м’які контейнери (біг беги) стали використовувати в США і країнах Західної Європи. Перші варіанти містили у своїй основі природну сировину: б /п полотно, брезент і т.д. Термін експлуатації їх обмежувався тим, що вони були не дуже міцними і швидко прогнивали.

Наступний етап в історії контейнерів – 50-70-і рр. двадцятого століття, коли виробництво перейшло з природного матеріалу на синтетичні основи – поліамідні і поліефірні тканини. Це були міцніші варіанти виробів, проте також мали свої недоліки. Поліаміди – схильні світловому старінню, поліефіри – схильні до накопичення статичної електрики.

У колишньому Радянському Союзі перші конструкції контейнерів м’якого типу біг бег з’явилися також в 70-х, проте вони відрізнялися за якістю і надійності від сучасних і були менш надійні, ніж сучасні біг беги в Україні, які випускає «ЗахідПромПак».