Виробництво біг-бегів – перспективний напрямок у сфері виготовлення фасувальної продукції. Найменування подібної упаковки має варіанти, такі як bigbag, МКР (м’які контейнери), поліпропіленові мішки біг бег (також допустимі биг беги або биг бэг). Однак у кінцевому рахунку все перераховане – це один і той же товар, який відрізняється лише варіаціями моделей.

Щоб покупцям було зручно орієнтуватися в різноманітності моделей, була встановлена ​​окрема класифікація bigbag. Продукцію даної категорії класифікують за такими параметрами, як показники вантажопідйомності, матеріал виробу і його щільність, особливості конструкції, а також наявність строп. Завдяки своїм явним перевагам, на ринку фасувальною тари в Україні біг бег стрімко набирає популярність.
Контейнери біг бег – найкраща упаковка для ваших товарів

На сьогоднішній день продукція біг бег визнана універсальною упаковкою. Вона вже практично витіснила аналогічні товари, призначені для зберігання і транспортування різних вантажів. Це пояснюється рядом певних переваг біг бегів.

Відмінні показники місткості біг бег (від 300 літрів до 1500) та їх вантажопідйомності (від 30 кг до 2 тонн). В цьому переконалися наші клієнти з цілого ряду міст України: Житомир, Вінниця, Хмельницький, Кіровоград.

Стропи – зручні і багатофункціональні вантажопідйомні елементи. Розташовані в кутах вироби, від однієї до чотирьох штук. Використовуються також і в якості ручок. Можуть являти собою єдине ціле з виробом або пришивати окремо. Виконуються дані елементи з тросів або стрічок.

Продумана конструкція бігбег – економія часу і робочої сили. Залежно від призначення різні моделі можуть відрізнятися будовою дна і верху. Класичний варіант – біг бег з відкритим верхом і глухим дном. Для перевезення сипучих вантажів підійдуть моделі з кришкою або завантажувальними люками і рукавами. Деякі варіанти тари мають люки і рукава для розвантаження. Всі ці пристосування в конструкції біг бега значно полегшують людську працю і скорочують час в робочому ланцюжку.

Bigbag шиється з поліпропіленової тканини. Вибір матеріалу залежить від призначення і вантажопідйомності біг бега. При цьому у виробі може бути використано від одного до чотирьох шарів матеріалу.

Особливе маркування bigbag – зручність у використанні. Сучасні біг беги мають спеціальні штамповані позначення, які вказують на рівень безпеки вироби (якщо дані моделі призначені для перевезення вантажів від 500 до 2000 кг), а також одноразове або багаторазове використання.

М’які контейнери МКР й інші модифікації біг перегонів – затребувана тара для будь-яких вантажів.

Контейнер МКР Мягкий контейнер МКР – гарантія якісного транспортування, безпечного складування або зберігання сипучої продукції. Контейнер МКР здатний полегшити всі перераховані процеси і зберегти в порядку вантаж.

Ламінована оболонка біг бега – ефективний спосіб запобігання появи цвілі або проникнення вологи. Це економічна продукція за доступною ціною, придатна для вторинної переробки.

Як виробники ми готові запропонувати найвигідніші умови для закупівлі біг бег (биг бег). Для оптових покупців передбачено цілий ряд спеціальних пропозицій, здатних зацікавити як наших волинських партнерів, так і замовників з інших регіонів України (Полтава, Дніпропетровськ, Черкаси, Чернівці, Ужгород).